Profesjonalnie, szybko i dokładnie!

OLSTHOORN BV może poszczycić się już niemal czterdziestoletnim doświadczeniem w rozbieraniu szklarni oraz budowaniu nowych szklarni z wykorzystaniem używanych elementów. Nawet używana konstrukcja jest niemal nie do odróżnienia od nowej, choć cechują ją porównywalne zalety.

Konstrukcje szklarni – jak nowe.

Poza naszym bogatym doświadczeniem w demontażu szklarni, mamy wieloletnią reputację jako specjalista w realizacji i budowie używanych szklarni. Nasze używane szklarnie są niemal jak nowe, z wyjątkiem tego, że oczywiście są one znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Kilka rodzajów systemów szklarniowych zawsze jest w naszych magazynach przy głównej siedzibie. Wszystkie materiały z różnych systemów szklarniowych są dostępne w celu wytworzenia konstrukcji, która spełni Twoje wszystkie wymagania.

Współczesne standardy.

Choć używana szklarnia może obejmować z wczorajszych materiałów, mamy pewność, że spełniają one dzisiejsze standardy i przyszłe pragnienia. Wszystkie materiały i komponenty są dokładnie sprawdzane, a wszelkie niedoskonałości usunięte. Dodawane są nowe elementy do zagwarantowania, że konstrukcja szklarni spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania firm ubezpieczeniowych. Poparciem naszych standardów są posiadane przez naszą firmę certyfikaty jakości VCA, SVMS007 i ISO9001. Specjalizujemy się też w budowie różnego rodzaju pakowni czy zapleczy z pokryciem z płyt warstwowych, poliwęglanu, isopleksu itd. Możemy dostarczyć też materiały i części do napraw, remontów czy przeróbek według indywidualnego zamówienia. W naszych magazynach zawsze można znaleźć coś ciekawego, oczywiście po przystępnych cenach!


Szklarnie nowe i systemy energooszczędno-cieniujące

W zakresie nowych konstrukcji szklarni proponujemy rozwiązania firmy Kubo, lidera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań techniki szklarniowej. Opatentowany dach typu Excellent z systemem mocowania szprosów dachowych, specjalnymi odpływami wody, mocną rynną i szprosami dachowymi z unikalną uszczelką zapewnia największą stabilność i szczelność. Wszystkie materiały powstają w holenderskiej fabryce według europejskich norm produkcyjnych. Oferujemy też różne systemy górnych oraz ściennych instalacji energooszczędnych, cieniujących, zaciemniających i klimatycznych, w tym produkowane przez PDI, światowego lidera w tej branży, posiadającego uznane rozwiązania techniczne, ugruntowaną renomę i doświadczenie.

Pod klucz.

Olsthoorn to idealny adres nie tylko dla używanych materiałów, możemy także sprawić , że atrakcyjna będzie także oferta na dostawę i montaż nowych szklarni oraz wyposażenia. Czerpiąc z naszego magazynu w szklarniach nowych lub używanych, możemy dostarczyć systemy energooszczędne i cieniujące, elementy systemów grzewczych, rury, pompy, zawory, zbiorniki buforowe, lampy, wentylatory, stoły uprawowe, fundamenty, szkło, wyposażenie dodatkowe (rynny i maty uprawowe, maszyny do mycia dachu, opryskiwacze itd.) lub zakończyć cały projekt w oparciu o generalne wykonawstwo.

Budowa z pasją.

Olsthoorn w budowę szklarni wkłada taką samą pasję, z jaką inwestor później w szklarni pracuje. Codziennie pracujemy nad rzeczami, z których teraz i w przyszłości możemy pozostawać dumni.

Zapraszamy do współpracy!