olsthoorn

Jeśli marzysz o uprawie swoich własnych warzyw i owoców, ale brakuje Ci miejsca lub warunków klimatycznych, aby to zrobić – powinieneś się z nami skontaktować! Budowa małej szklarni czy szklarni przemysłowej z OLSTHOORN BV jest świetnym rozwiązaniem, żeby cieszyć się ekologicznymi uprawami przez cały rok. Konstrukcje szklarniowe z montażem to nasza specjalność!

Profesjonalnie, szybko i dokładnie!

Olsthoorn może poszczycić się już niemal czterdziestoletnim doświadczeniem w rozbieraniu oraz budowaniu nowych szklarni z wykorzystaniem wcześniej użytych elementów. Nawet używana konstrukcja jest niemal nie do odróżnienia od nowej, choć cechują ją porównywalne zalety.

Konstrukcje szklarni – jak nowe

Poza naszym bogatym doświadczeniem w demontażu szklarni mamy nienaganną reputację jako specjaliści w realizacji i budowie używanych szklarni. Nasze konstrukcje szklarniowe są niemal jak nowe, z wyjątkiem tego, że oczywiście są one znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Kilka rodzajów systemów szklarniowych zawsze jest w naszych magazynach przy głównej siedzibie. Wszystkie materiały z różnych systemów szklarniowych są dostępne w celu wytworzenia konstrukcji, która spełni Twoje wszystkie wymagania.

Konstrukcje szklarniowe spełniające współczesne standardy

Choć używana szklarnia nie składa się z najnowszych części, mamy pewność, że mimo wszystko spełnia ona dzisiejsze standardy i pragnienia. Wszystkie materiały oraz komponenty są dokładnie sprawdzane, a wszelkie niedoskonałości usuwane. Dodawane są nowe elementy, które gwarantują, że konstrukcja szklarni spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania firm ubezpieczeniowych. Poparciem naszych standardów są posiadane certyfikaty jakości VCA, SVMS007 i ISO9001. Specjalizujemy się też w budowie różnego rodzaju konstrukcji szklarniowych, pakowni czy zapleczy z pokryciem z płyt warstwowych, poliwęglanu, isopleksu itd. Możemy dostarczyć też materiały i części do napraw, remontów czy przeróbek według indywidualnego zamówienia. W naszych magazynach zawsze można znaleźć coś ciekawego, oczywiście w przystępnych cenach!


kubo group

Szklarnie nowe i systemy energooszczędno-cieniujące

W kontekście nowych konstrukcji szklarni proponujemy rozwiązania firmy Kubo, lidera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań techniki szklarniowej. Opatentowany dach typu Excellent z systemem mocowania szprosów dachowych, specjalnymi odpływami wody, mocną rynną i szprosami dachowymi z unikalną uszczelką zapewnia największą stabilność oraz szczelność. Rozwiązanie to jest szczególnie istotne przy szklarniach przemysłowych. Już na etapie budowy wybieramy najlepsze jakościowo produkty – wszystkie materiały powstają w holenderskiej fabryce według europejskich norm produkcyjnych. Oferujemy też różne systemy górnych oraz ściennych instalacji energooszczędnych, cieniujących, zaciemniających i klimatycznych, w tym te produkowane przez PDI, światowego lidera w tej branży, posiadającego uznane rozwiązania techniczne, ugruntowaną renomę i doświadczenie.

Szklarnia z montażem pod klucz

Olsthoorn to idealne miejsce nie tylko w zakresie używanych materiałów. Możemy sprawić, że atrakcyjna będzie także oferta dostawy i montażu nowych szklarni oraz wyposażenia. Czerpiąc z naszego magazynu (w zakresie szklarni nowych lub używanych), możemy dostarczyć systemy energooszczędne i cieniujące, elementy systemów grzewczych, rury, pompy, zawory, zbiorniki buforowe, lampy, wentylatory, stoły uprawowe, fundamenty, szkło, wyposażenie dodatkowe (rynny i maty uprawowe, maszyny do mycia dachu, opryskiwacze itd.) lub zakończyć cały projekt w oparciu o generalne wykonawstwo. Bez wątpienia możemy śmiało stwierdzić, że nasze konstrukcje szklarniowe są najlepszym wyborem.

Budowa z pasją

Olsthoorn w budowę szklarni wkłada taką samą pasję, z jaką inwestor później w szklarni pracuje. Codziennie usprawniamy rzeczy, z których teraz i w przyszłości możemy pozostawać dumni. Chętnie podejmiemy się budowy zarówno małej konstrukcji szklarni, jak i tej dużej – przemysłowej.

Zapraszamy do współpracy!