logo frezja

Firma Penning, której założycielem jest Martien Penning, powstała w 1926 roku, a wśród pierwszych jej upraw pojawiły się winogrona, pomidory czy nawet cykoria. W latach 30. i 40. zakres produkcji poszerzono o ogórki, sałatę, marchew, a także melony. Natomiast w 1946 roku w ofercie pojawiły się ich pierwsze, własne odmiany cebuli frezji, którą dziś sprzedajemy hurtowo.

Unikalne cebule frezji sprzedawane hurtowo

Przez lata firma zaczęła tworzyć wiele różnych odmian, które doprowadziły do powstania zupełnie nowego asortymentu – niespotykane cebule frezji stały się niezwykle popularne i rozprowadzane w różnych kierunkach hurtowo. Choć w obecnej ofercie produkty te są dostępne w różnych typach oraz kolorach, program hodowlany nadal skupia się na odmianach w nowych, ciekawych kolorach, takich jak pomarańczowy, kasztanowy, białoniebieski paskowany, żółtoczerwony paskowany, ciemnopurpurowy czy białoróżowy, stanowiących dodatek do zwykłego asortymentu białych, żółtych, czerwonych oraz różowych. W każdym roku wprowadzane są do oferty kolejne, nowe odmiany cebuli frezji, które zdobywają liczne nagrody oraz cieszą się zainteresowaniem ze strony klientów nabywających je hurtowo.

Majestatyczne frezje w wielu kolorach

Frezje nie tylko pięknie wyglądają, ale również cudownie pachną. Sadzone w gruncie nie są bardzo wymagające – potrzebują jedynie słonecznego, delikatnie osłoniętego od wiatru miejsca i systematycznego podlewania. To wystarczy, aby cebule frezji prezentowały się niezwykle majestatycznie, nawet posadzone w przydomowej rabacie. Idealnie nadają się również na bukiety (szczególnie ślubne) i przepięknie prezentują w wazonach. Nic więc dziwnego, że cebule frezji są tak częstym wyborem, jeśli chodzi o hurtową sprzedaż. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz wysokiej jakości rośliny, które ożywią Twoje otoczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – proponujemy bogaty wybór cebul frezji w różnych barwach, a także w hurtowych cenach!