Frima Penning, której założycielem jest Martien Penning, powstała w 1926 roku, a wśród pierwszych upraw pojawiły się winogrona, pomidory czy nawet cykoria. W latach 30. i 40. zakres produkcji poszerzono o ogórki, sałatę, marchew, a nawet melony. W 1946 roku w ofercie pojawiły się ich pierwsze, własne odmiany frezji.

Przez lata firma zaczęła tworzyć wiele różnych odmian, które doprowadziły do powstania zupełnie nowego asortymentu - niespotykane cebule frezji stały się niezwykle popularne i rozprowadzane w różnych kierunkach hurtowo. Choć obecny asortyment już wykazuje niezwykłe różnice w typach i kolorach, program hodowlany nadal wytwarza odmiany w nowych, ciekawych kolorach, takich jak pomarańczowy, kasztanowy, białoniebieski paskowany, żółtoczerwony paskowany, ciemnopurpurowy czy białoróżowy, stanowiących dodatek do zwykłego asortymentu białych, żółtych, czerwonych i różowych. W każdym roku wprowadzane są do oferty kolejne nowe odmiany, które zdobywają liczne nagrody oraz cieszą się zainteresowaniem ze strony klientów.

Majestatyczne frezje w wielu kolorach

Frezje nie tylko pięknie wyglądają, ale również cudownie pachną. Sadzone w gruncie nie są bardzo wymagające – jedynie potrzebują słonecznego, delikatnie osłoniętego od wiatru miejsca i systematycznego podlewania. To wystarczy, aby prezentowały się niezwykle majestatycznie, nawet posadzone w przydomowej rabacie. Idealnie nadają się również na bukiety (szczególnie ślubne) i przepięknie prezentują w wazonach. Nic więc dziwnego, że cebule frezji są tak częstym wyborem, jeśli chodzi o hurtową sprzedaż. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz wysokiej jakości rośliny, które ożywią Twoje otoczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – proponujemy bogaty wybór cebul frezji w różnych barwach, a także w hurtowych cenach!