ANTHURA BV - sadzonki anthurium i phalaenopsis.
Firma Anthura BV jest obecnie wiodącą firmą w hodowli i sprzedaży anthurium w Europie, ma również ugruntowaną pozycję na całym świecie. Jako jedna z nielicznych firm holenderskich otrzymuje na swoje produkty najwyższy certyfikat zdrowotności NAKB Elite wydawany przez Departament Kwarantanny i Ochrony Roślin Królestwa Holandii. Gwarantuje to zakup sadzonek w 100% wolnych od nicieni i bakterioz.

Zestawienie najpopularniejszych w Europie odmian Anthurium z firmy Anthura B.V. w 2016-2017r.

źródło: Anthura B.V.

Anthura sprzedaje również książki nt. uprawy anthurium i phalaenopsis. Dostępne są także skrócone przewodniki po uprawie oferowanych roślin. Ponadto raz na kwartał ukazuje się czasopismo Anthurinfo, w którym znajdziecie Państwo dużo informacji dotyczących nowości na rynku, działalności producentów, nowinek technicznych i uprawowych oraz innych ciekawostek.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia kilku różnych odmian oferowanych przez firmę Anthura. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z nami. Postaramy się wówczas pomóc Państwu w wyborze odpowiedniej odmiany, problemach produkcyjnych, czy dostępie do analiz.

Anthurium kwiaty cięte

Anthurium kwiaty doniczkowe

Storczyki Phalenopsis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odmian również na stronie: https://www.anthura.nl/produkty/?lang=pl