Kurtyny cieniujące do szklarni

Logo PDI

PETER DEKKER INSTALLATIES – kurtyny energooszczędne i cieniujące

Jednym z kluczowych elementów konstrukcji szklarniowych są kurtyny cieniujące – dzięki nim możemy precyzyjnie kontrolować ilość światła docierającego do wnętrza, co jest niezwykle istotne w uprawach roślin, szczególnie na większą skalę. Oferowane przez nas cieniówki pozwalają na rozwój roślin w jednakowych warunkach, a to przekłada się na szybki wzrost, a także obfite plony. Decydując się na proponowane przez nas cieniówki do szklarni, możesz mieć gwarancję, że są one wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewnią skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz pozwolą utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz szklarni. Kurtyny cieniujące mogą skutecznie pomóc Twoim uprawom – przekonaj się sam!

Instalacje cieniujące – zapewniamy gwarancję jakości!

Jeśli myślisz o cieniówkach, kurtynach energooszczędnych, zasłonach do skracania długości dnia bądź siatkach okiennych przeciw owadom w swoich szklarniach – dobrze trafiłeś. Posiadamy produkty marki Peter Dekker Installaties, które natychmiast mogą przyjść Ci z pomocą. PDI to holenderska firma działająca od 1984 roku. Wieloletnie doświadczenie skutkuje najnowocześniejszymi, opatentowanymi rozwiązaniami technicznymi wszelkiego typu instalacji cieniujących i energooszczędnych.

Kurtyny cieniujące od PDI, czyli cieniówki idealne do szklarni

PDI, bardziej niż inne firmy, jest w stanie sprostać nawet najbardziej specyficznemu wyzwaniu. Wybierając Peter Dekker Installaties, stawiasz na perfekcję i pewność działania. Wychodzące spod skrzydeł tej marki cieniówki do szklarni z pewnością Cię nie zawiodą. To elementy konstrukcji wyróżniające się dużą wytrzymałością, odpornością na zniszczenie, a także starannością wykonania – podczas produkcji tych kurtyn cieniujących dopilnowano, by każdy jej etap przebiegał prawidłowo (zgodnie z zasadami), a finalny produkt zachwycał. Jeśli nadal zastanawiasz się nad niezawodnością cieniówek od firmy PDI, to jest tylko jeden sposób, by móc przekonać się o ich wysokiej jakości – zamówienie ich z naszego sklepu!

Wysokiej jakości cieniówki do szklarni

Dzięki rozwiązaniom firmy PDI znajdziesz wiele możliwości zaspokojenia swoich wymagań. Możemy wykonać pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne instalacje górne w tej samej szklarni oraz elementy ścienne. Produkujemy innowacyjny system instalacji zewnętrznych, pracujących ponad dachem szklarni. Możemy zaproponować Ci dwa różne typy napędu instalacji górnych: „push-pull” (pchaj-ciągnij), jak również „pull wire system” (system linek ciągnących), różne rozwiązania doszczelniające oraz mocujące.

Jeśli szukasz firmy oferującej innowacyjne rozwiązania do szklarni w postaci kurtyn cieniujących – trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany nową instalacją, czy chcesz poprawić lub uzupełnić tę, którą już posiadasz, zawsze znajdziemy dla Twoich szklarni w pełni zadowalające rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i zapewnić swoim roślinom doskonałe warunki do wzrostu.